Overzicht van de BorstkankerBlogs


BorstkankerBlogs

In november 2023 kreeg ik de diagnose borstkanker. Ik was in shock. In de BorstkankerBlogs heb ik beschreven hoe ik met deze diagnose omging, wat mij heeft geholpen, wie mij hebben gesteund, hoe ik de behandelingen heb ervaren, hoe ik ben omgegaan met de onzekerheid, de angst, het verdriet en de vele bijwerkingen van de behandelingen. Mijn vooruitzichten zijn gelukkig goed en in mei 2025 schreef ik mijn laatste blog, die gaat over heling en zingeving.

Kortom ik neem je mee in mijn ziekte-, genezings-, herstel-, rouw- en helingsproces. Want wat een diep innerlijk proces was dit!

Overzicht:

Dit is het overzicht van de blogs met hun thema’s zodat je naar behoefte kunt lezen. Aan het einde van iedere blog kun je klikken naar de volgende.

Ik had nooit gedacht dat het uiteindelijk 23 blogs zouden worden! Het was voor mij een helende manier om mezelf te onderzoeken en te uiten, en zo mijn ervaringen te delen. Ik wens dat deze blogs je tot steun zijn, je inspireren, motiveren en je helpen op jouw pad.

Neem gerust contact met me op naar aanleiding van deze blogs en/of als verlies van gezondheid op jouw pad is gekomen. Daarmee bedoel ik het verlies van je eigen gezondheid of van een dierbaar persoon in je omgeving. Ik help en begeleid je graag in jouw proces. Stuur dan een berichtje naar willy@effectiefouwen.nl of via het contactformulier. Ik antwoord altijd.